NCHS Class of 2018 Senior Awards Ceremony

The following scholarships and awards were presented to the members of Natrona County High School’s Class of 2018 on Tuesday, May 29, 2018 in the John F. Walsh Auditorium.

 

Mrs.Chrysty Stumpp and Mrs. Kristen Moldaschel presented the Gold “C” Pin Awards to the following:

Collin DePaemelere

Kristy Dick

Skylar Eades

Brennan Hagar

Payton Hallsted

Madelyn Horning

Dillon McCardell

Sierra McOmie

Kylie Watson

Samantha White

 

Mrs.Chrysty Stumpp and Mrs. Kristen Moldaschel presented the DAR Good Citizen Award to the following:

Libby Sanford

 

Mrs.  Laurie Weaver presented the Weaver Memorial Scholarship to

Payton Hallsted and Madison Torczon

 

Mr. Joe Kennedy & Mrs. Brenda Kennedy & Mrs. Abby Kennedy presented the Jacob Kennedy- Emily Milliken Scholarship to the following:

Emma Shutts

 

Mr. Tyrone Fittje presented the Hunter Lewis Fittje Scholarship to the following:

Emily Fittje

 

Mr. Josh Anderson presented the Books from Brooks Scholarship to the following: Payton Hallsted, Peyton Wilson, Emily Fittje

 

Mrs. Mary Hoard presented the Frances Feris Scholar Award to the following:

Hunter Bullard

 

Mr. John Lawson presented the Natrona County Commissioner Scholarship to the following:

Ellary Golumb

 

Mr. David Kottcamp presented the Nissan $2,000 Scholarship to the following:

Emily Fittje

 

Mr. Scott Underbrink presented the Daniel’s Fund Scholarship to the following:

Tresa Dilts-Vargas

 

Mr. Marvin Birzer and Mrs. Cari Langley acknowledged the offer of the Scholarship Awards to the following:

 

Tristan Adamson

 

 

 

 

 

 

Dylan Anderson

CC- Flo and Bob Dobbins Music Scholarship

Jean D True Memorial Scholarship

Martha Vucurevich Trust Scholarship

Music Activity Scholarship

Richardson Scholarship

 

UW Hathaway Merit Scholarship

Wyatt AtkinsonCC- Hathaway Opportunity Scholarship

Robert Grieve Memorial Scholarship

Tatianna BaldwinHathaway Performance Scholarship
Andrew BeckerCC-Hathaway Performance Scholarship

UW – Hathaway Merit Scholarship

Taylor BergCC – Trustee Academic Scholarship

Richardson Scholarship

UW – Hathaway Merit Scholarship

Wyoming Scholars Award

Erin BergmanRobert Perry Works Scholarship

UW – Hathaway Merit Scholarship

Streeter BoatrightGonzaga University:

Trustees Scholarships

UW – Hathaway Merit Scholarship

Trustees Scholar Award

Makala BorenCC – Academic Achievement Scholarship

Hathaway Performance Scholarship

UW – Hathaway Merit Scholarship

Jessica BoxCasper College Trustee Academic Scholarship

U  of W – Wyoming Scholars Award

UW – Hathaway Merit Scholarship

Honors Hathaway

Brett Brenton

 

Jammie Buck

 

 

 

Hunter Bullard

UW – Hathaway Merit Scholarship

 

CC -Jo Stone Scholarship

Richardson Scholarship

Zula and Deryl Safford Scholarship

 

UW – Hathaway Merit Scholarship

Wyoming Scholars Award

Mary C. Miner Scholarship

Kaeston CarothersNotre Dame De Namur University:

Belmont  Scholarship(academic)

Athletic Scholarship (track & cross-country)

CC- Richardson Scholarship

Joseph CasadaCC – Marth Vucurevich Trust Scholarhip

UW – Hathaway Merit Scholarship

Wyoming Scholars Award

Daniel F. and Nellie G. Beck Scholarship

Chelsi ChapmanCC – Dale and Marguerite Hamlet Scholarship

Richardson Scholarship

Seth Cisneros

 

 

Chase Clark

CC- Hathaway Opportunity Scholarship

Martha Vucurevich Trust Scholarship

 

UW – Hathaway Merit Scholarship

Leighum ColemanCC – Laura Law Memorial Scholarship
Esmeralda CortezCC- Hathaway Opportunity Scholarship

Martha Vucurevich Trust Scholarship

Theresa  Ulen Memorial Scholarship

Britney Crimm

 

CC- Hathaway Performance Scholarship

 

Collin DePaemelereUW – Hathaway Merit Scholarship

UW Trustees Scholarship

 

Joseph DesunoCC- Richardson Scholarship
Ashlyn DeVore

 

 

 

Kristy Dick

CC- Clayton and Mary Lou Lowers Scholarships

Hathaway Opportunity Scholarship

Richardson Scholarship

 

Colorado Christian University

Hathaway Merit Scholarship

Trustees Athletic Award

Preston DickersonCC- Hathaway Opportunity Scholarship

UW – Hathaway Merit Scholarship

Tresa  Dilts-Vargas

 

 

 

 

 

Abigail Dotterer

Daniels Fund

UW – Hathaway Merit Scholarship

True’s Scholarship

Wyoming Scholars Award

Scoon, Ken & Ruth Memorial Scholarship

 

UW – Hathaway Merit Scholarship

Kayla DowlerCC-Hardy and lone Ratcliff Scholarship
Skylar EadesWSAEA Art Scholarship (State art symposium)

UW – Hathaway Merit Scholarship

Wyoming Scholars Award

Conrad Schwiering Memorial

William Endelman

 

 

 

 

 

 

 

Emilie Fittje

Carroll College- Trustee Merit Scholarship

UW – William H. Margaret Owen Scholarship

Casper College – Hathaway

UW – Hathaway Merit Scholarship

 

Wyoming Scholars Award

Casper College Forensics Scholarship

 

UW – Hathaway Merit Scholarship

UW Trustees Scholar Award

Britney ForceCU Boulder-College of Engineering & Applied Sciences, Aeropace. Chancellor’s Achievement Scholarship
Maeson GallegosHathaway Opportunity Scholarship

UW – Hathaway Merit Scholarship

Alondra  Garcia

 

CC- Eleanor Ury Memorial Scholarship
Anastasia GarciaCC- Hathaway Provisional Opportunity Scholarship
Michael GehredUW – Hathaway Merit Scholarship

ASUW Leadership Scholarship (University of Wyoming)

Honors Program Scholars Award (UW)

The Horatio Alger Association

Wyoming Scholars Award

James GerhartCC-Hathaway Performance Scholarship
Marquel GibsonCC-Hathaway Opportunity Scholarship
Jazmyne GiffrowCasper College:

Martha VucurevichTrust Scholarship

Hathaway Performance Scholarship

Nicholas Gindulis

 

Ellary Golumb

 

Jessica Gonzalez

 

Jaden Gough

Adams State University Athletic Award

 

UW – Hathaway Merit Scholarship

 

CC-Richardson Scholarship

 

UW – Hathaway Merit Scholarship

Eric Graham

 

Benjamin Grant

University of Minnesota- Crookston Baseball Legion (Oilers)

 

UW – Hathaway Merit Scholarship

Ryan Grauberger

 

 

Kaycee Gurkin

CC-Hathaway Provisional Opportunity Scholarship

Marth Vucurevich Trust Scholarship

 

UW – Hathaway Merit Scholarship

Brennan HagarOttawa University:

Men’s Volleyball Scholarship

Black & Gold Scholarship

UW – Hathaway Merit Scholarship

Amanda Haller

 

 

 

 

 

Payton Hallsted

CC- Academic Achievement Scholarship

Hathaway Performance Scholarship

Margaret Brown Hazelton Scholarship

Martha Vucurevich Trust Scholarship

UW – Hathaway Merit Scholarship

 

UW – Hathaway Merit Scholarship

Wyoming Scholars Award

Jessica HathawayCC-Hathaway Performance Scholarship

Martha Vucurevich Trust Scholarship

Thaddeus Walker Scholarship

Colton HeardCC-Martha Vucurevich Trust Scholarship
Connor Henshaw

 

 

 

Kolbe Hoppa

CC-Hathaway Honor Scholarship

UW – Hathaway Merit Scholarship

Wyoming Scholars Award

 

UW – Hathaway Merit Scholarship

Madelyn Horning

 

 

 

 

John P Ellbogen Foundation UW Alumni Association

UW Hathaway Merit Scholarship

Wyoming Scholars Award

CEAS Commitment

Honors Program Scholars Award

 

Brayden HoverCC-Martha Vucurevich Trust Scholarship
Megan JacksonCC- Hathaway Performance Scholarship

Martha Vucurevich Trust Scholarship

Carissa JacobsonBlack and Gold

Lancer  Incentive

AAUW Scholarship

R.F. Tebbet

CC-Hathaway Performance Scholarship

Shannon JarrardCC-Margaret Brown Hazelton Scholarship

Martha Vucurevich Trust Scholarship

Kaici JensenCC-Hathaway Performance Scholarship
Nathaniel Jordan

 

Ashley Kelly

CC-Hathaway Opportunity Scholarship

 

UW – Hathaway Merit Scholarship

Elizabeth KerrCC-Richardson Scholarship
Andrew King

 

 

 

 

 

Austin King

CC-Hathaway Opportunity Scholarship

Lou and Pearl Musser Memorial Scholarship

Martha Vucurevich Trust Scholarship

Richardson Scholarship

UW – Hathaway Merit Scholarship

 

UW – Hathaway Merit Scholarship

Jonathan Kroes

 

 

Elizabeth Landry

 

 

Ashley Lempka

Full Sail University:

Creative  Mind Scholarship

 

UW – Hathaway Merit Scholarship

Wyoming Scholars Award

 

UW – Hathaway Merit Scholarship

Brayden LevandowskiCC-Hathaway Opportunity Scholarship
Ashley LicursiCC-Hathaway Performance Scholarship

UW – Hathaway Merit Scholarship

Kady LockeCC-Martha Vucurevich Trust Scholarship

Eleanor Ury Memorial Scholarship

Hathaway Provisional Opportunity Scholarship

Nathaniel LoeppCC-Hathaway Opportunity Scholarship

Margaret Brown Hazelton Scholarship

Elizabeth MaloneCC-Hathaway Performance Scholarship

Martha Vucurevich Trust Scholarship

Sierra Martinez

 

 

 

Dillon McCardell

CC- Hathaway Opportunity Scholarship

Martha Vucurevich Trust Scholarship

Theresa Ulen Memorial Scholarship

 

UW – Hathaway Merit Scholarship

Music Lesson Fee Award

Wyoming Scholars Award

Theodore Ted Thormahlen Award

Kevin Milburn

 

 

Bryce Miller

CC-Richardson Scholarship

UW – Hathaway Merit Scholarship

 

CC-Richardson Scholarship

Ethan MillerCC-Martha Vucurevich Trust Scholarship

Richardson Scholarship

Hathaway Honor Scholarship

Leland MoorenKenneth Thomas & Ruth Graham Scion Memorial Scholarship

Honors Program Scholars Award

Hathaway Performance Scholarship

Wyoming Scholars Award

CC Academic Achievement Scholarship

Margaret Brown Hazelton Scholarship

Marth Vucurevich Trust Scholarship

UW – Hathaway Merit Scholarship

Sierra MoserCC- Hathaway Performance Scholarship

Marth Vucurevich Trust Scholarship

Richardson Scholarship

Parker MunseyCC- Des Bennion Family Scholarship

Hathaway Opportunity Scholarship

Martha Vucurevich Trust Scholarship

Richardson Scholarship

Luna Nelson

 

 

 

 

Sarah Noel

CC Academic Achievement Scholarship

Hathaway Performance Scholarship

Marth Vucurevich Trust Scholarship

Richardson Scholarship

 

UW – Hathaway Merit Scholarship

Wyoming Scholars Award

Connor NoonanCC-Music Activity Scholarship
Catherine O’ConnorUniversity of Denver:

Pioneer Scholar

University of Wyoming:

Hathaway Merit Performance

Scoon, Ken & Ruth Memorial Scholarship

Colorado State University:

Academic Recognition Award

CC- Eleanor Ury Memorial Scholarship

Marth Vucurevich Trust Scholarship

Michael OgdenCC- Hathaway Performance Scholarship

Martha Vucurevich Trust Scholarship

Richardson Scholarship

Faith PedersonCC- Hathaway Opportunity Scholarship

Richardson Scholarship

Mariah PercyCC- Martha Vucurevich Trust Scholarship
McKennah PercyCC- Martha Vucurevich Trust Scholarship
Bailey PerkinsCC- Hathaway Opportunity Scholarship
Madalynn PikeCC- Hathaway Provisional Opportunity Scholarship

Martha Vucurevich Scholarship

Richardson Scholarship

Jacob PlessmanCC-Martha Vucurevich Trust Scholarship
Dakota Pooley

 

Caitlin Porter

CC-Martha Vucurevich Trust Scholarship

 

UW – Hathaway Merit Scholarship

Wyoming Scholars Award

Roger PriceCC-Richardson Scholarship
Dakota ReevesCC- Trustee Academic Scholarship

UW – Hathaway Merit Scholarship

Wyoming Scholars Award

Wesley RiceCC-Hathaway Honor Scholarship

Martha Vucurevich Trust Scholarship

Kaelan Rodriguez

 

 

 

Elizabeth Sanford

 

 

Allison Saul

CC- Hathaway Performance Scholarship

Martha Vucurevich Trust Scholarship

Thaddeus Walker Scholarship

 

UW – Hathaway Merit Scholarship

Wyoming Scholars Award

 

UW – Hathaway Merit Scholarship

Wyoming Scholars Award

Judge Ewing T & Irene Kerr Scholarship

Emma Shutts

 

Jared Siedschlag

CC- Martha Vucurevich Trust Scholarship

 

UW – Hathaway Merit Scholarship

Justice SierraCC-Richardson Scholarship
Nataliya SimakovaCC-Martha Vucurevich Trust Scholarship
Haleigh Skiles

 

 

 

Tanner Smith

 

Dillan Spence

 

 

CC- Billy D. Lewis Scholarship

Martha Vucurevich Trust Scholarship

UW – Hathaway Merit Scholarship

 

UW – Hathaway Merit Scholarship

 

UW – Hathaway Merit Scholarship

Douglas B Reeves Music Ed Scholarship

Music Lesson Fee Award

Caleb StahlCC-Hathaway Performance Scholarship
Michael StanleyCC- Music Activity Scholarship
Brittany StevensCC- Richardson Scholarship
William Stewart

(Sheridan)

CC- Trustee Academic Scholarship

Hathaway Honor Scholarship

UW Trustee

UW – Hathaway Merit Scholarship

Aubry Stroope

 

Emma Swan

CC-Hathaway Provisional Opportunity Scholarship

 

UW – Hathaway Merit Scholarship

Wyoming Scholars Award

Madeleine TaheriCC – Hathaway Honor Scholarship
Cole ThorpenGonzaga University: Regency Scholarship

UW – Hathaway Merit Scholarship

Wyoming Scholar Award

Brock TilleCC-Hathaway Opportunity Scholarship

Marths Vucurevich Trust Scholarship

Madison TorczonCC-Hathaway Opportunity SCholarship
Andrew Underwood

 

Kynzie Valdez

CC-Hardy and lone Ratcliff Scholarship

 

UW – Hathaway Merit Scholarship

Morgan VanettiCC-Hathaway Performance Scholarship

Central Wyoming Community Film

Brandon VegaCC-Otto and Marie Niethammer Memorial Scholarship
Michael WalockHardy and lone Ratcliff Scholarship

Hathaway Performance Scholarship

Martha Vucurevich Trust Scholarship

Richardson Scholarship

Kylie WatsonCC-Fonnesbeck Family Scholarship

Hathaway Honor Scholarship

Women’s Volleyball Book Voucher

Women’s Volleyball Room and Board Scholarship

Women’s Volleyball Tuition and Fees Scholarship

UW – Hathaway Merit Scholarship

Joe & Arlene Watt US Presidential Scholarship

Wyoming Scholars Award

Evan WayteCC-Hathaway Opportunity Scholarship
Samantha WhiteTrue Companies Scholarship

UW: Hathaway Merit Honors

Wyoming Scholars Award

Elizabeth Speer Rice

Matthew Willadsen

 

 

 

 

Sara Williams

CC-Hathaway Honor Scholarship

Robert Grieve Memorial Scholarship

Zula and Deryl Safford Scholarship

UW – Hathaway Merit Scholarship

 

UW – Hathaway Merit Scholarship

Wyoming Scholar Award

Peyton WilsonCasper College: Academic Achievement Scholarship

Richardson

Martha Vucurevich Trust

Erin WnukCC-Hathaway Opportunity Scholarship
Jessamyn WolffCC-Eleanor Ury Memorial Scholarship

Martha Vucurevich Trust Scholarship

Chance WrayCC- Richardson Scholarship
Taidje WynnCC-Hathaway Provisional Opportunity Schoarship
Corwin YetterCC-Hathaway Performance Scholarship

Zula and Deryl Safford Scholarship

Aletta ZiehlCC – Hathaway Opportunity Scholarship

Martha Vucurevich Trust Scholarship

Richardson Scholarship

Natrona County Cowbells

4H Leadership Team

4H Foundation

  

 

Mr. Dennis Howell presented the Fine Arts Award to the following:

Skylar Eades

Emilie Fittje

 

Mr. Steve Grussendorf presented the Vocal Music Awards to the following:

Michael Gehred                                    Outstanding Vocal Jazz Award

Elizabeth Malone                                Outstanding Vocal Music Student

 

Mr. Shawn Weis presented the Outstanding Senior Musicians in Band Awards to the following:

Dillon McCardell                                 John Phillips Sousa Award

Dillan Spence                                         Louis Armstrong Jazz

Wilkerson Award

Erin Bergman                                        Patrick Gilmore Service Award

 

Mr. Jim Mothersbaugh presented the Concert Master Music Award to the following:

Michael Stanley                                    Outstanding Orchestra Student

 

Mr. Bryce Leonhardt presented the Outstanding Math Student Awards to the following:

Collin DePaemelere

Maddie Horning

 

Mr. Ron Powell presented the Frank Stofflet Physical Science Award to the following:

Samantha White

 

Mr. Ron Powell presented the James Boal Life Science Award to the following:

Elizabeth Landry

Dillon McCardell

Sierra McOmie

 

Mr. Colby Frontiero presented the Language Arts Awards to the following:

Streeter Boatright                              Best Narrative Writer

Amanda Haller                   Best Expository Writer

Caitlyn Porter                                       Most Improved Writer

Abby Dotterer                                      Best All-around Writer

 

Mr. Jeff Crouse & Mr. Jared Swenson presented the Social Studies Award to the following:

Collin DePaemelere                           Outstanding Psychology Student

 

Kristy Dick                                              Outstanding World Religions Student

 

Amanda Haller                   Outstanding History Student

 

Kevin Milburn                                       Jeff Jelskey Social Studies Department Award

 

Mr. Scott Underbrink presented the Foreign Language Awards to the following:

Spanish Awards

Madelyn Horning

Cole Thorpen

 

French Awards

Payton Hallsted

James Gerhart

 

Russian Award

Michael Stanley

 

German Awards

Hunter Bullard

Justice Sierra

 

Mrs. Debbie Gibson & Mr. Steve Harshman presented the Physical Education Awards to the following:

Kristy Dick

Marquel Gibson

Christina Glidewell

Gracie Jarrard

Breshawna Kelly

Elizabeth Landry

Ashley Lempka

Katlin Martin

Sierra McOmie

Brianna Romero

Morgan Vanetti

Sara Williams

Ben Acres

Brett Brenton

Warren Byer

Seth Cisneros

Michael Gehred

Brennan Hagar

Kyler Halverson

Jesse Harshman

Chris Minotti

Logan Moncur

Lane Myers

Dan Slack

Andrew Underwood

 

Mrs. Mary Hoard presented the Forensics Awards to the following:

Hunter Bullard

William Endelman

Kevin Milburn

Kaelan Rodriguez

Sidney Skovgard

 

Mr. Zach Schneider presented the Senior Recognition Awards for Drama to the following:

Erin Bergman                                        Musical Theatre Award

 

Leighum Coleman                               Technical Theatre Award

 

Michael Gehred                                    Honor Thespian Award

 

Catherine O’Connor                          Honor Thespian Award

 

Mr. Brock Burch presented the Vocational Agriculture Awards to the following:

Laura DeLano                                        FFA Varsity Letter

 

Ellary Golumb                                       Casper FFA Alumni Scholarship

 

Payton Hallsted                                   DeKalb Outstanding Senior in Agriculture

Casper FFA Alumni Scholarship

FFA Varsity Letter

 

Anglea Herrera                                    FFA Varsity Letter

 

Leland Mooren                   Big Heart Award

FFA Varsity Letter

 

Sheridan Stewart                                DeKalb Outstanding Senior in Agriculture

FFA Varsity Letter

 

Matt Willadsen                   National FFA Ford Motor Company Scholarship

FFA Varsity Letter

 

Aletta Ziehl                                              Casper FFA Alumni Scholarship

FFA Varsity Letter

 

Mrs. Melissa Henry presented the NC Library Award to the following:

Laura Delano

William Endelman

 

Mrs. Denise Smith presented the Outstanding Sewing Student Award to the following:

Streeter Boatright

Payton Hallsted

Anastasia Garcia

 

Mr. Brian Sanders & Mrs. Stephanie Jensen presented the Student Council Service Award to the following:

Liane Dia

Elizabeth Sanford

 

Mr. Brian Sanders & Mrs. Stephanie Jensen presented the Student Council    Award to the following:

Cameron Cox

 

Mrs. Lisa Gray presented the Journalism Awards to the following:

AraBella Cole                                         Quill & Scroll Award

Journalism Heart Award

 

Abigail Dotterer                                  Quill & Scroll Award

Hemingway Star Reporter

Outstanding Senior Photographer

 

Bailey Perkins                                       Mustang Award for Journalism

 

Kaelan Rodriguez                               Quill & Scroll Award

Teenage Mutant Ninja Editorial Award

 

Rashan Williams                                 Quill & Scroll Award

Yearbook Rock Star

 

Mrs. Deb White & Mrs. Ashlie Howell presented the National Honor Society Awards to the following:

Collin DePaemelere                           Outstanding Honor Society President

 

Honor Cord Recipients Recognized:

Streeter Boatright

Collin DePaemelere

Liane Dia

Kristy Dick

Skyler Eades

Emilie Fittje

Brennan Hagar

Amanda Haller

Payton Hallsted

Madelyn Horning

Elizabeth Landry

Sierra McOmie

Caitlin Porter

Elizabeth Sanford

Allison Saul

Cole Thorpen

Kynsie Valdez

Kylie Watson

Samantha White

Matthew Willadsen

Sara Williams

 

Mr. Marvin Birzer presented IB Stoles to the following IB Diploma Candidates:

Hunter Bullard

Joseph Casada

Collin DePaemelere

Liane Dia

Cahtherine O’Connor

Caitlin Porter

Dakota Reeves

Allison Saul

Sidney Sovgard

Rylan Thronburg

Kylie Watson

Sara Williams

 

Mrs. Diane Miller presented the Spirit of IB Awards to the following:

Collin DePaemelere

Amanda Haller

 

Mr. Larry Meeboer presented the NC Spirit Awards to the following:

Ben Acres

Erin Bergman

Julia Cox

Kristy Dick

Skylar Eades

Emilie Fittje

Brennan Hagar

Jesse Harshman

Logan Moncur

Dakota Reeves

Wesley Rice

Libby Sanford

Emma Swan

Kynsie Valdez

Kylie Watson

Sara Williams

 

Mr. Christopher Dresang presented the NC Awards to the following:

Cameron Cox

Collin DePaemelere

Liane Dia

William Endelman

Michael Gehred

Amanda Haller

Shannon Jarred

Elizabeth Landry

Catherine O’Connor

Caitlin Porter

Morgan Vanetti

Samantha White

Peyton Wilson

 

Mr. Bryan Honken presented the Quiet Inspirational Plaques to the following:

Payton Hallsted

Ethan Miller

 

Mr. Christopher Dresang presented the President’s Education Awards to the following:

Taylor Berg

Streeter Boatright

Jessica Box

Hunter Bullard

Joseph Casada

Collin DePaemelere

Kristy Dick

Tresa Dilts-Vargas

William Endelman

Emilie Fittje

Britney Force

Michael Gehred

Payton Hallsted

Connor Henshaw

Madelyn Horning

Elizabeth Landry

Dillon McCardell

Sierra McOmie

Leland Mooren

Ethan Miller

Sarah Noel

Terrell-Robert Oliver

Caitlin Porter

William Presfield

Dakota Reeves

Wesley Rice

Elizabeth Sanford

Allison Saul

Emma Shutts

Sidney Skovgard

Michael Stanley

William Stewart

Emma Swan

Madeleine Taheri

Cole Thorpen

Kylie Watson

Samantha White

Matthew Willadsen

Sara Williams

 

Mrs. Shannon Harris presented the Perfect Attendance Award to the following:

Kyle Walsh

 

Mrs. Shannon Harris presented the Valedictorian Awards to the following:

Amanda Haller

Madelyn Horning

Caitlin Porter

Kylie Watson

 

Mrs. Shannon Harris presented the Principal’s Plaque to the following:

Streeter Boatright

Madelyn Horning

 
 

More Posts in Blog

 
 

Share this Post



 
 
 
 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *