Casper Classical Academy

CCA, FMS announce third-quarter honor rolls
03.31.2011

Casper Classical Academy
Corrected March 31, 2011

Principal’s Honor Roll
Sixth grade: Hope Becker, Kelli Bennion, Abigail Chambers, Samuel Francis, Hanna Hall, Lyle Hepworth, Michaela Schulte
Seventh grade: Patrick Ellbogen, William Owens, Meagan Soehn, Kevin Thompson
Eighth grade: Stevann Brown, Seth Chambers, Marc Christensen, Shelby Jarrard, Shannon O’Briant, Jessie Rowe, Brooke Smothers, Jeffrey Wen
Ninth grade: Zephaniah Connell, Caleb Gray, Kia Hageman, Kianna Smith, Kirsten Soehn

First Honor Roll 
Sixth grade: Landree Adams, Katherine Barella, Raechel Berens, Angela Brus, Caleigh Burgen, Mackenzie Chadderdon, Richelle Dietz, Garrett Grant, Seth Hart, Celia Honeycutt, Hailey Martin, KendahlMiller, Miranda Olson, Sarah Rohde, Samuel Scott, Jared Spaulding, Allee Szewczyk
Seventh grade:  Keegan Berry, Katie Collins, Jaycie Cox, Allison Edwards, Luke Fenton, Isabel Garner, David Gray, Abigail Kramer, Marek Madariaga, Erin McMahon, Maddison Reed, Mary Schroer, Rachel Schubert, Austyn Sellers, Serri Smith, Cody Wilkinson, Savannah Worden
Eighth grade: Samantha Allen, Casson Burgen, Michael Burt, Jamie Carr, Kai Chamberlin, Tiffany Coleman, Jacob Cox, Brittany Dandurand, Rebecca Donnelly, Garrett Dowell, Benjamin Francis, Karli Gardiner, Sydney Gassiot, Briana Hedlund, Sofia Hof, Kathryn Jones, Stephanie Lawson-Garcia, Claire McGinley, Haley McKee, Tyler Moore, Cheyenne Niemi, Annalee Pigg, Gowan Plett, Tayah Regnier, Alyssa Schaff, Richele Schulte, Kaisha Smith, Branson Taheri, Arielle Turville, Elekzander Waldron
Ninth grade: Megan Barella, Cassidy Cox, CiaraMcGinley,  Jeannie Neubauer, Dakotah Price, Kaitlin Slagle, Hayden Traxler

Second Honor Roll
Sixth grade: Sutton Bettcher, John Bishop, Matthew Bjornson, Jesse Carr, Levi Connell, Faith Davis, Carter Dunn, Megan Gardiner, Kaitlyn Hettinger, Nicholas Kuhnel, Von LaFave, Rebecca Levine, Timothy Nolan, Akiko Palmer, Jacob Pierce, Payton Stack
Seventh grade: Rayvn Anderson, Isabel Kronland, Brittany Miller, Daniel Nesterenko, Jonathan Pigg, Madeline Schwahn, Jacob Skovgard, Jaynie Smith, Carmen Soffel, Terry Kennedy, Grant Tubridy, Bethany Wheeler
Eighth grade: Coulter Anderson, Shakeyah Brown, Taylor Cothern, Austin Edwards, Levi Eggleston, Devon Follensbee, Emily Ghaffari, Christine Graham, Rebekah Grube, Caleb Hart,  Jesse Hartless,  Mitchell Johnson, Scarlett Miller, Aubree Neuman, Jessica O’Hearn, Noah Southwick
Ninth grade: Kayleigh Barrett, Bridger Berry, Marissa Colgrove, Rebecca Conklin, Hannah Fox, Megan Hanshaw, Matthew Smith, Dale Wolff.


Frontier Middle School
Principal's Honor Roll
Jamie Cody, Jacob Collier, Alexander Decker, Maria Diaz Hernandez, Alexander Hoerath, Dillon Kuhn, Scott Lamb, Matthew Lewallen, Justice Miller, Kathleen Piper, Emily Weiner, Savannah Wilkinson, Kori Woods

First Honor Roll
Carly Aligood, Kaylyn Bieber, Clay Chivers, Tyler Cody, Ethan Craft, Makayla Garnica, Brea Gilbertson, Mykal Hogan, Anastasia Kountz, Lacey Palmer, Katie Pennell, Cecil Smith, Jurny Souriyarangsy, Kyla Trout, Michael Walker, Elijah Wingfield

Second Honor Roll
Priscilla Alarcon, Andrew Anderson, Sarah Anderson, Brandon Atkin, Jessica Bishop, Charles Black, Cheyleighn Boyer, Christopher Bryan, Valarie Chorniak, Matthew Davis, Timothy Degroot, Sasha Dehnert, Julisa Diaz, Alysha Dorman, Elsa Flores, Sara Flores, James Ford, Madison Fulton, Miguel Gabriel, Joaquin Garcia, Hope Gillespie, Alexia Grady, Jason Grounds, Emily Halberg, Emily Hand, Douglas Harshfield, Alexxandrea Haynes, Angel Haynes, Nathaniel Holloway, J D Jacobsen, Elizabeth Johnson, Hannah Johnson, Whitney Johnson, Selena Lucero, Antonio Lujan, Emyly Marken, Falysha Marken, Brent Masten, Richard McVay, Taylor Moon, Abiegal Muniz, Alejandra Ochoa, Christopher Oryall, David Partin, Martin Piper, Makayla Platt, Shelli Poulignot, Alexandria Prince, Brian Reams, Samuel Reifke, Dakota Ritter, Alex Salley, Nathan Sandoval, Darien Schoonover, Jarrany Souriyarangsy, Joshua Streeter, Devin Strickler, Jesse Taylor, Brett Thomas, Amber Vasquez, Kelby Watson, Hariah Weese, Amelia Wilhite, Jeremiah Wilkinson, Gabriel Williams, Kaylee Williams, Joseph Worthen

Improvement Honor Roll
Brandon Atkin, Brayley Baier, Austin Barba, Kaylyn Bieber, Jessica Bishop, Schuyler Boaz, Cheyleighn Boyer, Troy Bray, Shanna Brown, Christopher Bryan, Justin Canaday, Clay Chivers, Valarie Chorniak, Jamie Cody, Tyler Cody, Eric Conyers, Rebekah Cooper, Colton Coronado, Luis Coss, Joshua Countryman, Ethan Craft, Matthew Davis, Timothy Degroot, William Degroot, Sasha Dehnert, Julisa Diaz, Morgan Domanoski, Sarah Faulcon, Elsa Flores, Jacobie Fullerton, Madison Fulton, Lyle Fuson, Miguel Gabriel, Makayla Garnica, Hope Gillespie, Heighden Gingrich, Diamond Gould, Alexia Grady, Daysha Griffin, Jason Grounds, Chelsey Gustafson, Emily Halberg, Emily Hand, Douglas Harshfield, Lois Haux, Alexxandrea Haynes, Ishmael Herrera, Nathaniel Holloway, Trevor Holmes, J D Jacobsen, Elizabeth Johnson, Colton Jones, Anastasia Kountz, Scott Lamb, Matthew Lewallen, Kassandra Lopez, Antonio Lujan, Maria Lujan, Sophia Lujan, Emyly Marken, Falysha Marken, Christian McDonnell-Groenbeck, Richard McVay, Devon Miller, Justice Miller, Taylor Moon, Abiegal Muniz, David Partin, Kathleen Piper, Martin Piper, Makayla Platt, Shelli Poulignot, Alexandria Prince, Brian Reams, Christopher Reynolds, Zoey Ruskanen, Alex Salley, Nathan Sandoval, Devon Schaub, Joshua Streeter, Devin Strickler, Kody Suba, Brittney Towe, Kyla Trout, Amber Vasquez, Michael Walker, Randy Walworth, Amelia Wilhite, Jeremiah Wilkinson, Gabriel Williams, Kaylee Williams, Elijah Wingfield, Joseph Worthen, Ashley Wright